SEO – Search Engine Optimization, je optimalizace webových stránek, díky které se Vaše webové stránky budou zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávačích. SEO optimalizace se dělí na tzv. On-page a Off-page optimalizaci.

On-page optimalizace

On-page optimalizace, odehrávající se přímo na samotných webových stránkách, zahrnuje:

  • analýzu zdrojového kódu (validita)
  • analýzu klíčových slov

  • úpravu URL, titulků stránek, popisů stránek

  • úpravu obsahu stránek (text, nadpisy, podnadpisy)

Analýza zdrojového kódu

Provedeme Vám kompletní analýzu zdrojového kódu, díky které odhalíme jeho největší chyby, např. výskyt duplicitního obsahu a URL úvodní stránky nebo zda je rozložení kódu sémantické, poté  navrhneme nejvhodnější řešení těchto chyb.

Analýza Klíčových slov

Analýza klíčových slov je základem každé SEO optimalizace. Zaměříme se na taková klíčová slova a fráze, které jsou pro Vás nejrelevantnější, nejhledanější a přitom co nejméně konkurenční.

Úprava URL, titulků a popisů stránek

Titulek neboli title a popisek neboli description musí mít každá stránka. Měl by být výstižný a obsahovat ta nejdůležitější klíčová slova dle předchozí analýzy. Zobrazuje se ve výsledcích vyhledávání, měl by tudíž být poutavý, aby vyzval uživatele k návštěvě Vašich webových stránek.

Obsah stránek

Správně napsaný, optimalizovaný a upravený text stránek je pro vyhledávače taktéž velmi důležitý. Je třeba zvolit optimální poměr klíčových slov k ostatnímu textu nebo mít jeho správnou sémantiku (nadpisy, podnapisy).

Off-page optimalizace (linkbuilding)

Off-page optimalizace již probíhá mimo webové stránky a zahrnuje:

  • budování zpětných odkazů (backlinks)

Linkbuilding

Jedna z nejdůležitějších součástí SEO optimalizace je budování kvalitních zpětných odkazů s webovými stránkami se stejnou nebo podobnou tématikou a vyšším nebo alespoň stejným hodnocením Srank a PageRank. Tento tak zvaný linkbuilding Vám umožní dosáhnout lepších výsledků ve vyhledávačích. 


Mám zájem o produkt

Servery

BARNEY

 1
 
 
 
 

TONY

 1
 
 
 
 

CLETUS

 1
 1
 1
 
 

Rychlý kontakt

(+420) 724 569 711

Hasskova 95/16, 674 01 Třebíč

kontaktní formulář